Biz Kimiz

Karacan Mühendislik 2009 yılının son çeyreğinde Banu ve Alpaslan Sütbaş tarafından kurulmuştur.  İkili ayrı şirketlerde 2004 yılına kadar mekanik tesisat tasarım taahhüt alanında çalıştılar, 2004 yılından itibaren ise birlikte çalıştıkları son şirkette 5 yıl boyunca proje ve uygulama alanlarında kendilerini geliştirdiler.

Bu yıllarda; hastane alanında ülke içerisinde söz sahibi olan firma bünyesinde başarılı projelere imza atıp, hala çalışan ve en iyi şekilde hizmet veren sağlık yapılarını hayata geçiren ekibin birer üyesi oldular.

2005 yılında evlenerek bir yuva kurdular.

2009 yılında tecrübelerini kendi proje tasarım ofislerine taşımaya karar vererek Karacan Mühendislik Proje Tasarım Ofisi ile sektörde yerlerini aldılar.

Halihazırda, Karacan Mühendislik Mimarlık İnş. Taah. Tic. Ltd. Şti unvanı altında aynı amatör ruh ve yılların kazandırdığı tecrübenin yanı sıra profesyonellik ile çalışmalarına devam etmektedirler.

14.yıllarını geride bıraktıkları bu günlerde, nicelik olarak büyüklü küçüklü, nitelik olarak binaların yaşamasına olanak veren kaliteli birçok projeyi hayata geçirdiler.

İkili yıllarca edindikleri kazanımları olan uzmanlık alanını merkeze koyarak önce sağlık yapıları başta olmak üzere çok çeşitli yapı türünde projeler tasarlamış, sonrasında onların yapımını gururla izlemiş, bazı projelerin de yapımı esnasında müşavirlik hizmetleri vermiştir.

Son yıllarda tasarladıkları özellikli projeler ile mesleki yeteneklerini bir basamak daha yukarıya taşıyarak yeni projelerle sektörde bulunmaya devam etmektedirler.